Sikdope z remixem “The Violence”. Najmocniejszy remix w karierze!

6 Gru 2019

Dawid Kabaciński aka Sikdope zrealizował swoje kolejne marzenie. Po występie na Coachella i wspólnym utworze z Tiesto, Polak może wykreślić kolejny punkt z listy. Dawid wydał swój nowy remix dla zespołu Asking Alexandria, w którym postawił na mocne, elektroniczne brzmienia.

Najmocniejszy remix w karierze

Swój ostry, bass house’owy styl podkręcił do surowego, dubstepowego klimatu zahaczając o Metalstep. Nowy remiks Sikdope’a można uznać momentami za oryginał, gdyż wokal idealnie wpasowuje się w warunki instrumentalne utworu. Z pewnością jest to jeden z najmocniejszy, jak nie najmocniejszy kawałek Dawida.

Asking Alexandria – The Violence (Sikdope Remix)

Utwór został wydany na Spotify, Apple Music, iTunes Store, Deezer, Amazon Music, a na Youtube ukazał się teledysk, klimatem zbliżony do oryginału. Link do serwisów muzycznych, gdzie utwór można przesłuchać lub kupić znajdziecie tutaj: https://sikdope.ffm.to/aatheviolence

Gdy jako dzieciak grałem w zespole muzycznym, marzyłem o wydaniu w Sumerian Records… dokonałem tego, ale jako DJ. Życie to podróż, nowy remiks dla Asking Alexandria” – Sikdope

Trudna, ale właściwa droga

Swoją karierę zaczynał w jednym z koszalińskich klubów i od początku postawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę. W jednym z wywiadów, po powrocie z trasy koncertowej po Stanach i Kanadzie, jasno stwierdził, że interesują go premiery jedynie w dużych wytwórniach.

Do tej pory zaliczył wydania w m.in. Spinnin’ Records, Musical Freedom, Buygore czy Fly Eye Records. Teraz czas na inne wytwórnie, w tym w Sumerian Records remiksując metalowy kawałek “The Violence” Asking Alexandria, którego premiera odbyła się 2 grudnia. Czekam na kolejne premiery od Dawida, bo – jak możemy usłyszeć – jest w formie!

O autorze

Avatar autora
Daniel Szulc editor

Pasjonat elektronicznych brzmień, w wolnych chwilach robi muzykę. "Żaden gatunek jeszcze źle nie wpłynął na moją inspirację i kreatywność".