Sikdope w nowym mixie Spinnin’ Records. Nowy utwór od Polaka!

19 Mar 2019

Nie tak dawno odbyła się premiera “Rave” autorstwa Dawida Kabacińskiego, znanego jako Sikdope. Kawałek ten wyszedł nakładem Musical Freedom, czyli wytwórni należącej do Tiesto. A jak już o znanym Holendrze mowa, to Dawid ma w zanadrzu collab z Tiesto, który – z tego co wiemy – jest już ukończony, ale nie znamy daty premiery. Można długo mówić o planach Sikdope’a, jak na przykład oczekiwany wynik współpracy z Marshmello, który również widnieje gdzieś na horyzoncie.

Teraz jednak, Polak zawitał do mixu wytwórni Spinnin’ Records, gdzie dosłownie na samym końcu (w 1:06:55) możemy usłyszeć jego nowy, solowy, jeszcze niewydany utwór! Tytuł nowej produkcji Dawida, to “Raindrops” i swoim brzmieniem nawiązuje on do wspomnianego wcześniej “Rave”. Mocne, ostre, szybkie i dynamiczne dźwięki, to jest to co fani Sikdope’a lubią najbardziej! Data premiery nie jest jeszcze znane, ale miejmy nadzieję, że kawałek ukaże się już niedługo.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.