Sikdope wydał 10 remixów “Follow”. Cztery wersje od Polaków!

21 Lut 2020

W październiku ubiegłego roku, Sikdope ogłosił konkurs na remix swojego utworu “Follow”. Wszyscy producenci mogli wysyłać swoje prace do 9 grudnia, a zwycięskie interpretacje finalnie ukazały się na kanale YouTube Sikdope’a. W sumie Dawid udostępnił aż 10 remixów, z czego cztery z nich są autorstwa polskich producentów. Który remix “Follow” wypadł najlepiej?

Aż 10 remixów “Follow”

Dawida Kabaciński aka Sikdope postanowił zorganizować własny konkurs na remix utworu “Follow”. Wraz ze startem contestu, Dawid udostępnił paczkę ze stemami. Ostatecznie na kanale YouTube Sikdope’a pojawiło się w sumie 10 remixów. Jako, że nie było żadnych wytycznych co do preferowanych brzmień, mamy do czynienia z przeróżnymi interpretacjami.

Cztery remixy są autorstwa polskich producentów, a mowa o 3rd Prototype, Meywenz, Jake Fill oraz Otekka. Każdy z nich postawił na zupełnie inny styl, więc warto sprawdzić każdą z wersji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Sikdope zorganizował konkurs na remix "Follow". Do dzieła producenci!

Duet 3rd Protoype zabrał nas do świata wkręcających, elektronicznych dźwięków z pogranicza Future House. Z pewnością znacie Dawida i Mateusza, którzy regularnie goszczą na kanale NCS. Tym razem inny kanał, ale wysoki poziom produkcji został utrzymany. Ostrzegam, że kawałek naprawdę wkręca!

Sikdope – Follow (3rd Prototype Remix)

Na bass house’owe brzmienia w stylu Joyryde’a, postawił Meywenz. Producenta tego możecie kojarzyć z utworu “Konnichiwa”, który ukazał się w zeszłym roku w polskiej wytwórni FRKNTN. Jeśli lubicie dynamiczny bas i domieszkę pokręconych dźwięków, to poczujecie się jak w domu. Kawał dobrej roboty!

Sikdope – Follow (Meywenz Remix)

Jako trzeciego przedstawię polskiego producenta o aliasie Jake Fill. Stworzył on interpretację, która przypadnie do gustu fanom Bigroomu. Osobiście nie jestem wielbicielem tego typu dźwięków, ale z pewnością i ten remix znajdzie swoich odbiorców.

Sikdope – Follow (Jake Fill Remix)

Na koniec zostawiłem coś dla miłośników Trapu. Tutaj również mamy propozycję od polskiego producenta o aliasie Otekka. Całość brzmi spójnie i wpada w ucho, choć osobiście brakuje mi w tym jakiegoś powiewu świeżości.

Sikdope – Follow (Otekka Remix)

Tak jak wspomniałem we wstępie, w sumie ukazało się 10 remixów. Znajdzie się coś dla fanów Trapu (ATRIP), Drum and Bass (Subshock & Evangelos Remix), Speed House (ALRT) i wielu innych. Całość prezentuje się wyjątkowo okazale! Z pewnością można uznać wyniki contestu za satysfakcjonujące. Miło, że paczka zawiera aż cztery remixy polskich producentów. Oby więcej takich inicjatyw w branży muzycznej!

Poniżej znajdziecie playlistę z oryginałem “Follow”, jak i wszystkimi wydanymi interpretacjami.

Sikdope “Folow” Remixes | Playlista

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.