Sikdope wystąpił w audycji Tiesto. Nowości od Polaka!

11 Lut 2019

Jeśli lubicie potężne, dubstepowe brzmienia, jeśli cenicie mocną elektronikę, jeśli uwielbiacie sety przepełnione energią, to musicie zapoznać się z twórczością polskiego producenta o aliasie Sikdope. Dawid Kabaciński, bo takie jest jego prawdziwe imię i nazwisko, zalicza kolejne sukcesy. Wystarczy, że przypomnę utwór “Snakes”, który zebrał support czołówki gwiazd EDM, w tym m.in. Hardwella, Axwell /\ Ingrosso czy Martina Garrixa. Nie mniejsze wsparcie płynie ze strony Tiesto, który zagrał na Ultra Music Festival 2018 utwór Sikdope’a, a teraz zaprosił go do swojej audycji.

619 epizod znanego radio show Tiesto o nazwie “Club Life”, uświetnił guest mix Polaka. W ciągu 12 minut, zagrał on osiem utworów, z czego aż 5 z nich to ID! Postanowiłem zapytać Dawida, czy są to jego własne produkcje. Okazuje się, że drugi utwór z seta (45:03) to jego dzieło, a ponadto ostatni kawałek “Rave” również jest autorstwa Sikdope’a i ukaże się na początku marca w wytwórni Tiesto – Musical Freedom. Koniecznie przesłuchajcie guest mix Dawida, bo to istne szaleństwo! Pełną tracklistę audycji znajdziecie tutaj.

Dodatkowo, jeśli jeszcze nie widzieliście, to zapraszam Was do obejrzenia wywiadu, który przeprowadziłem z Dawidem. Porozmawialiśmy o jego znajomości z Marshmello, nadchodzącym collabie oraz życiu na Instagramie.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.