SiriusXM Music Lounge – Transmisja live z udziałem Kygo, Deadmau5-a, Hardwella i innych

5 Mar 2016

sirius-xm-miami-music-lounge-news

Czas płynie nieubłaganie, jednak fani elektronicznej muzyki nie mają powodów do narzekań. Już niedługo Miami zmieni się w świątynię EDM, za sprawą Ultra Music Festival, Winter Music Conference, ale i wszystkich pomniejszych imprez i wydarzeń. Czeka nas potężna dawka muzyki, którą serwować będą największe gwiazdy oraz zyskujący sławę producenci. O transmisję z UMF nie musimy się martwić, a jeśli chodzi o rozgrzewkę, to może Was zainteresować propozycja stacji SiriusXM.

Już 16 marca rozpocznie się stream z SiriusXM Music Lounge, które odbędzie się w Hotel 1. W trakcie trzech dni usłyszmy takie gwiazdy, jak Kygo, Hardwell, Martin Garrix czy Armin van Buuren. Oprócz tego, set b2b zapowiedzieli Deadmau5 i Eric Prydz. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę. Godziny rozpoczęcia transmisji przeliczyłem na polski czas.

Poradnik, jak założyć darmowe konto na SiriusXM: essentialmusic.pl/umf-2015-siriusxm-darmowe-konto

Środa, 16 marca “House of Chill” od 19:00-00:00 na “UMF Radio”:

Chris Malinchak, Lost Frequencies, Autograf, Nora En Pure, Claptone, Robin Schulz, Felix Jaehn i Thomas Jack z gościnnym występem Kygo.

Czwartek, 17 marca od 18:00-00:00 na “UMF Radio”:

Feenixpawl, Adventure Club, Andrew Rayel, Yellow Claw, Cedric Gervais, Above & Beyond, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin van Buuren.

Piątek, 17 marca od 18:00-00:00 na “UMF Radio”:

Cash Cash, Blasterjaxx, DVBBS, Laidback Luke, Steve Aoki, Afrojack, Hardwell, Eric Prydz b2b deadmau5.

SiriusXM: siriusxm.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.