Skrillex i Diplo mają zamiar wznowić projekt Jack U. Dobra wiadomość!

21 Gru 2017

skrillex_new_collab

W 2016 roku odbył się ostatni występ wyjątkowo udanego projektu muzycznego, o nazwie Jack U. Połączenie umiejętności Skrillexa i Diplo okazało się jednym z najbardziej udanych eksperymentów na rynku muzycznym. Setki milionów wyświetleń, w tym prawie miliard odtworzeń słynnego “Where Are U Now” nagranego z Justinem Bieberem, to najlepszy dowód na sukces duetu. Mimo wszystko, producenci zawiesili ten projekt i bardzo długo panowała cisza… Aż do teraz!

W wywiadzie dla argentyńskiej gazety “La Nación“, Diplo zdradził, że wspólnie ze Skrillexem, planują powrót Jack U.

“Skrillex pracuje nad nowym albumem, myślę że jak go ukończy, a ja ukończę album tworzony z Major Lazer, ponownie będziemy razem tworzyć muzykę.” – Diplo

Z tego jednego zdania można wyciągnąć kilka ciekawych faktów. Pewne źródło potwierdziło, że Skrillex pracuje nad swoim nowym albumem, podobnie jak Major Lazer. A co najważniejsze, mimo niesnasek, Skrillex i Diplo chcą powrócić do wspólnej pracy pod aliasem Jack U. Nic, tylko się cieszyć!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.