Skrillex “Ease My Mind” – Fantastyczna animacja wykonana przez Roboto

6 Paź 2015

skrillex-roboto-news

Niezależnie od tego jakiej muzyki słuchacie, z pewnością słyszeliście o producencie zwanym Skrillex. Ten niepozorny z wyglądu człowiek sprawił, że gatunek muzyczny zwany Dubstep, przestał być undergroundowym tworem. Konsekwentnie tworzył i promował swoje utwory, aż wreszcie dostał się na główne sceny największych festiwali. Niemałym sukcesem jest również przebicie się do radia, gdzie jeszcze nie tak dawno mogliśmy usłyszeć m.in “Bangarang”.

Jedną ze znanych produkcji Skrillexa jest “Ease My Mind”. Kawałek ten pochodzi z wydanej w marcu zeszłego roku płyty o nazwie “Recess”. Artysta kryjący się pod pseudonimem Roboto, postanowił stworzyć animację ściśle związaną z tym utworem. Inspiracje czerpał z filmów anime takich jak Evangelions, Akiras i Mononokes.

Obejrzałem i… opadła mi szczęka. Oglądałem z zapartym tchem, ciekaw co się za chwilę wydarzy. Zgranie animacji z muzyką jeszcze bardziej potęguje wrażenie z odbioru. Warto zobaczyć!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.