Skrillex i Ed Sheeran pracują nad wspólnym utworem?

30 Wrz 2017

skrillex-rpa-bridges-for-music-news

Ed Sheeran podbija listy światowych streamingów, a Skrillex z sukcesem próbuje swoich sił w przeróżnych gatunkach muzycznych. Połączenie talentu obu gwiazd wydaje się całkiem sensowne, a tym bardziej, gdy pojawiają się pierwsze możliwe poszlaki.

@skrillex photo by @marksurridge

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Wiem, że zwykłe zdjęcie, na którym jest dwóch artystów nie oznacza, że ze sobą współpracują, ale… Jeśli weźmiemy pod uwagę, że Skrillex od jakiegoś czasu eksperymentuje z muzyką, to współpraca z gwiazdą Pop w osobie Eda Sheerana, wydaje się całkiem możliwa. Udział w produkcji albumu Justina Biebera sprawił, że Sonny stał się łakomym kąskiem dla wszystkich topowych wokalistów.

Jeśli dodamy do tego nagrany w połowie sierpnia filmik, gdzie Skrillex i Ed wspólnie prowadzą imprezę, to wychodzi na to, że całkiem nieźle się dogadują.

Póki co, wszystkie te informacje to jedynie poszlaki, ale patrząc na dokonania obu artystów śmiało można powiedzieć, że byłoby to opłacalne zarówno dla jednej, jak i drugiej strony. Pozostaje czekać!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.