Skrillex i G-Eazy pracują nad wspólnym albumem?

18 maja 2017

G-Eazy

Mieszanka EDM i rapu staje się powoli codziennością. DJ Snake oraz Lil Jon, Flux Pavilion i Childish Gambino czy Swedish House Mafia wraz z Tinie Tempah, to tylko 3 przykłady z naprawdę wielu tego typu collabów. Jednym z raperów, który coraz częściej zaczyna pojawiać się u boku największych producentów EDM jest G-Eazy.

Amerykanin współpracował już w przeszłości z Borgorem czy Carnage’em, a ostatnio nawet z Dillonem Francisem, czego efektem był naprawdę wyśmienity track “Say Less”. G-Eazy’emu chyba spodobały się tego typu projekty, gdyż podzielił się ostatnio zdjęciem, na którym jasno widać, że amerykański raper i Skrillex pracują nad wspólnym utworem.

W opisie zdjęcia dwójki muzyków pojawiła się krótka wzmianka o nowym albumie amerykańskiego rapera, który jest już w drodze. Może to oznaczać, że Sonny wyprodukuje jego kolejny krążek. Warto dodać, że Skrillex jest odpowiedzialny za najnowszy longplay Bruno Marsa czy też kilka piosenek Justina Biebera, więc teoria z produkcją albumu jest tym bardziej prawdopodobna. Co wyjdzie ze współpracy dwójki gwiazd? Tego dowiemy się już wkrótce!

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor