Skrillex i Salvatore Ganacci pracują nad utworem. Oryginalne połączenie!

28 Paź 2019

Wszystko wskazuje na to, że Skrillex i Salvatore Ganacci pracują nad wspólnym utworem. W sieci pojawiło się nagranie z występu Sonny’ego, które zawiera dłuższy fragment, jakże oryginalnego kawałka. Branża muzyczna potrafi zaskoczyć i tak też jest tym razem. 

Skrillex i Salvatore Ganacci, ale jak to?

Obu producentów z pewnością znacie, jednak każdy z nich zyskał popularność w zupełnie inny sposób. Skrillex jest ikoną Dubstepu, szanowanym i utalentowanym producentem, który potrafi odnaleźć się w wielu muzycznych gatunkach. Z drugiej strony mamy Ganacci’ego, któremu sławę przyniosło “niecodzienne” zachowanie na scenie. Oczywiście on również zna się na produkcji muzyki i ma na koncie kilka popularnych numerów, ale jakby nie patrzeć – Sonny to inna liga.

Wszystko wskazuje na to, że z jakiegoś powodu – obaj Panowie postanowili nawiązać współpracę. Najpierw przesłuchajcie wycięty fragment z seta b2b Skrillexa i Dance System, który zawiera nowy kawałek z Ganacci’m.

Skąd wiemy, że to utwór Skrillexa i Salvatore Ganacci?

Niezawodni fani połączyli dwie kropki, które wskazują, że za tym utworem stoją Skrillex i Ganacci. Głównym dowodem jest wspólny live stream Salvatore i Sonny’ego, w trakcie którego możemy usłyszeć fragment melodii.

Skrillex i Salvatore Ganacci – Instagram

Drugi dowód, to set Dog Blood (Skrillex & Boyz Noize) podczas Sunset Music Festival 2019. Wówczas Sonny powiedział wprost, że mają kilka nowych utworów (Dog Blood), które miały zostać wydane w przyszłym tygodniu. Występ miał miejsce pod koniec maja, a premiery tego konkretnego ID, do tej pory nie było.

Dog Blood – Sunset Music Festival 2019

Nie trzeba się mocno wsłuchiwać, aby połączyć ze sobą wszystkie trzy nagrania. Warto zwrócić uwagę na wykorzystanie wokalu, pochodzącego z Rosji wokalisty, o aliasie Vitas. W beat wplecione są fragmenty z jego utworu “7th Element”. Być może jest to chwilowe wypełnienie, a być może faktycznie Skrillex i Ganacci uzyskali zgodę na wykorzystanie tego materiału. Jest to całkiem możliwe biorąc pod uwagę zainteresowanie Vitasa tematem EDM.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.