Skrillex & Blood ft. Justin Bieber – Sorry | 23.10.2015

21 Paź 2015

skrillex-justin-bieber-sorry-zapowiedz

Wiele były już mówione o współpracy Skrillexa, Diplo i Justina Biebera. Mimo tego, jak skrajne opinie budzi 21-letni wokalista, utwór “Where Are You Now” stał się hitem. Kolejne wywiady tylko upewniały, że nie był to ostatni raz kiedy trójka spotkała się w studiu. Jack U, to duet nastawiony na odkrywanie nowych brzmień, więc nic dziwnego, że mają odwagę eksperymentować.

Tym razem Bieber połączył siły ze Skrillexem i pochodzącym z Los Angeles producentem o aliasie Blood. W kampanię promującą nowy utwór zaangażowała się gwiazda serwisu Vine – King Beach, oraz pierwsza dama USA – Michelle Obama.

Jakiś czas temu na Twitterze Justina pojawiło się zdjęcie, na którym widać młodego piosenkarza trzymającego kartkę z napisem “Sorry 4 Days”.

Oprócz tego możemy przesłuchać krótką zapowiedź “Sorry”, którą na żywo wykonali Skrillex i Bieber.

Już 23 października będziemy mogli usłyszeć pełną wersję ich wspólnego dzieła. Krótki fragment brzmi niezwykle zachęcająco. W żadnym wypadku nie jest to powielanie schematu “Where Are U Now”. Czasem mam wrażenie, że Skrillex w jakiś sposób wpłynął na Biebera i zainspirował go tworzenia muzyki, która ma być świeża, oryginalna.

Piosenka znajdzie się również na najnowszej płycie Justina, o nazwie “Purpouse”. Premiera krążka zapowiedziana jest na 13 listopada.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.