Skrillex & Knife Party – Przesłuchaj niewydany utwór sprzed 3 lat!

19 Paź 2015

skrillex-knife-party-id-news

Amsterdam Dance Event 2015, to olbrzymie wydarzenie, które gromadzi w jednym miejscu większość sław sceny EDM. Mnóstwo pomniejszych imprez organizowanych przez wytwórnie muzyczne, jak i poszczególne gwiazdy sprawia, że za każdym razem trzeba z czegoś zrezygnować, bo nie można być w dwóch miejscach na raz. Mimo, że event przeszedł do historii, to ciągle spływają nowe informacje o kolejnych niewydanych utworach, które można było usłyszeć podczas poszczególnych imprez.

Jedną z takich produkcji jest utwór, który zagrał Skrillex podczas swojego występu na ADE OWSLA. Jak sam powiedział, jest to kawałek, który zrobił z Knife Party trzy lata temu(!), a którego nigdy nie skończyli i nie wydali.

“To jest utwór aż z 2012 roku… Nawet nie do końca wiem jak on brzmi.” – Skrillex

Mimo upływu czasu utwór nadal ma w sobie to coś. Myślę, że Skrillex i Knife Party powinni spotkać się w studio, dokończyć ten utwór i oficjalnie go wydać. Poniżej możecie przesłuchać omawiany kawałek.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.