Skrillex pracuje nad nowym albumem. Premiera coraz bliżej!

28 Sty 2020

Każda nowość od Sonny Moore’a aka Skrillex wzbudza wiele emocji. Ten niezwykle utalentowany, amerykański producent, potrafi odnaleźć się w skrajnie różnych projektach muzycznych. Tym razem jednak, chodzi o jego solową karierę i nowy album. Sonny uspokoił fanów i zapewnił, że prace nad krążkiem nadal trwają i wkrótce nastąpi premiera. Na jakim etapie są prace?

Sztuka wymaga czasu

Podczas rozmowy z Zane Lowe w Beats 1, Skrillex wyjaśnił dlaczego prace nad nowym albumem zajmują tyle czasu. Sonny jasno stwierdził, że stawia na jakość i chce w pełni dopracować nowe utwory. Jak sam przyznał, jeszcze nigdy nie poświęcił tyle czasu na premierę krążka.

“Z tym albumem chodzi o to, że każdy z utworów czy też dzieł, które stworzyłem, od zawsze brałem to co miałem tu i tam, a później ruszał wyścig. Z tą płytą jest inaczej, bo po raz pierwszy nie śpieszyłem się i bardzo cenię kilka z tych kawałków – ale wkrótce, stary. Nagrywam teraz kilka filmów i innych rzeczy do niektórych z utworów. Jeszcze nigdy nie zajmowałem się tak długo jednym wydawnictwem” – Skrillex

Warto zwrócić uwagę na informację o nagrywaniu materiałów wideo do nowych utworów. Zwiastuje to coraz bliższą premierę, a także ambitne przygotowania Skrillexa, który chce mieć dopięte wszystko na ostatni guzik.

Zdana próba czasu

Jeśli chodzi o kawałki same w sobie, to dowiedzieliśmy się, że niektóre z nich powstały blisko rok temu. Mimo, że dopiero teraz ujrzą światło dzienne, to według samego autora – nic nie straciły na świeżości.

“Niektóre z tych utworów mają już prawie rok, a nic a nic się nie postrzały” – Skrillex

Skrillex ma wyczucie do oryginalnych brzmień, więc warto mieć na uwadze tę zdaną próbę czasu. Słowa te potwierdziło kilka osób z załogi Beats 1, które miały możliwość odsłuchu kilku fragmentów nowych utworów.

“To jest coś czego DJ-e, producenci i inni twórcy jeszcze nigdy nie słyszeli” – ekipa Beats 1 po odsłuchu fragmentów nowości od Skrillexa

Oni również stwierdzili, że to coś czego jeszcze nie słyszeliśmy. Można by uznać to za reklamę, ale znając twórczość Skrillexa, to zaskoczenie jest jak najbardziej możliwe.

Zobacz również:

Skrillex Grammy Interview On Apple Beats 1 (New Music Updates)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.