Skrillex pracuje nad utworem z Bruno Marsem

10 Cze 2016

Skrillex pracuje nad utworem z Bruno MarsemSonny Moore znany wszystkim jako Skrillex, jest zajęty coraz to nowymi przedsięwzięciami i tworzeniem kolejnych hitów podbijających stacje radiowe. Lista artystów, z którymi współpracował Skrillex jest bardzo długa – od producentów, jak Diplo czy Alvin Risk, po gwiazdy muzyki Pop, w tym Justina Biebera. To właśnie współpraca z tym ostatnim wokalistą spotkała się z falą krytyki ze strony wielu fanów. Nie chodziło o sam utwór, który może się podobać, a o obracanie się w kręgu gwiazd rodem z MTV. Teraz okazuje się, że Skrillex pracuje nad utworem z Bruno Marsem.

Wygląda na to, że Sonny chce podtrzymać passę tworzenia hitów z czołówki list przebojów. Aktualnie nie znamy wielu szczegółów na temat nowej produkcji z Bruno Marsem. Wiemy jedynie, że są w trakcie tworzenia czegoś zupełnie nowego. Niezależnie od założeń możemy się spodziewać, że produkcja będzie różnić się od utworów, z których do tej pory był znany Skrillex. Jest kontrowersyjnie, ale w końcu to Sonny, więc skoro dał radę zrobić hit z Bieberem, to może i z Bruno Marsem zdziała cuda.

Skrillex | Facebook | Twitter | WWW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.