Skrillex wspiera organizację charytatywną Bridges For Music

3 Lip 2015

skrillex-rpa-bridges-for-music-news

Skrillex, to jedna z topowych gwiazd świata EDM. Mimo tego, że wiele osób kojarzy go głównie z ostrych, dubstepowych produkcji, to prywatnie jest on niezwykle miłą i spokojną osobą (bazuję na wywiadach). Jak się okazuje chętnie bierze udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Tym razem połączył swoje siły z firmą Bridges For Music. Zgodnie z umową na każdym z przystanków trasy Full Flex Express przekaże zestaw składający się z dwóch Pioneer CDJ 2000 i jednego miksera DJM 900. Każdy z nich ma trafić do młodej, utalentowanej grupy muzycznej.

Co ciekawe zaangażowanie Skrillexa nie kończy się na samym przekazaniu sprzętu. Szczęśliwcy, którzy otrzymają w/w zestawy przejdą podstawowy kurs obsługi oraz będą mogli zajrzeć na zaplecze sceny podczas testowania nagłośnienia. Oprócz tego zysk z pewnej puli biletów zostanie przekazany na budowę szkoły muzycznej w południowej Afryce. Dodatkowo każdy może włączyć się w akcję poprzez dotacje na rzecz edukacji muzycznej w RPA. Szczególnie zachęcające są nagrody oferowane w zamian za pomoc, czyli VIP-owskie bilety na koncerty Skrillexa (z opłaconym przelotem), wideo z podziękowaniem, podpisane płyty Jack U, bransoletki itp. Jeśli jesteście zainteresowani, to poniżej znajdziecie link do serwisu przyjmującego wpłaty.

Link: https://www.urgencynetwork.com/rewards/3738/special-skrillex-bridges-for-music-bracelet-by-electric-family

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.