Skrillex wyprodukował utwór dla… Fifth Harmony. Liczby się zgadzają!

14 Sie 2017

skrillex-wywiad-bbc-radio-1-main

Dziś rano na naszym fanpage’u pojawił się chyba najpopularniejszy utwór Skrillexa, noszący tytuł “Bangarang”, więc informacja na temat tego producenta na stronie tego samego dnia może wychodzić na niezły zbieg okoliczności – w tym wypadku – niezamierzony. Ale za to jest jakiś odnośnik do tego, co Sonny prezentuje w dzisiejszych czasach.

A prezentuje coś zupełnie innego od brostepu, którym wbił się do świadomości społeczności EDM. Dobitnym przykładem był chociażby projekt Jack U, tworzony we współpracy z Diplo. Kolejny dowód na nową ścieżkę kariery Skrillexa przebijał się w pogłoskach już kilka miesięcy temu, bo już wtedy mówiono o collabie z girlsbandem Fifth Harmony.

W ostatecznym rozrachunku okazało się jednak, że artysta najzwyczajniej w świecie wyprodukował dla tego aliasu utwór promujący album pań, który ujrzy światło dzienne 25 sierpnia. Singiel nosi tytuł “Angel”, a klip do tegoż pojawił się w sieci w ubiegły piątek. Osobiście z miłą chęcią rzucę nie tylko uchem, ale i (w szczególności, jeśli wiecie co mam na myśli) okiem. Mamy bowiem do czynienia z ciekawym trapowym numerem, ale także (co w przypadku girlsbandów jest wręcz obowiązkiem) z bardzo przyjemnym dla oka teledyskiem, który możecie obejrzeć poniżej.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor