Skrillex wystąpi na Orange Warsaw Festival 2016!

9 Mar 2016

torro-torro-make-a-move-skrillex-remix-zapowiedz

Regularnie wracam do seta Skrillexa z Ultra Music Festival 2015. Dziś, z okazji Dnia DJ-a, wrzuciłem go na fanpage i dodałem kilka słów od siebie. Post cieszy się sporym zainteresowaniem, więc wnioskuję, że Wy również cenicie twórczość tego producenta. O ile spora część artystów idzie na łatwiznę i tworzy to co aktualnie jest w modzie, Sonny nie powielił tego schematu i zajął się stosunkowo nowym gatunkiem zwanym Dubstep. Aktualnie jego kariera wykracza znacznie poza jeden styl, a to za sprawą współpracy z Diplo, jako Jack U oraz pobocznych projektów, jak współpraca z Justinem Bieberem.

Dla wszystkich fanów twórczości Skrillexa mam wspaniałą wiadomość! Sonny wystąpi 4 czerwca na Orange Warsaw Festival. Oprócz króla Dubstepu, w ciągu dwóch dni imprezy pojawią się również: Lana Del Rey, Die Antwoord, Skunk Ananasie, Tom Odell, XXANAXX, Editors, MØ, Daughter, Julia Marcell i inni.

Sprzedaż biletów startuje już jutro, a za dwudniowy karnet przyjdzie nam zapłacić 349 zł (pierwsza pula) lub jeśli korzystacie z usług firmy Orange, to możecie uzyskać 15% rabat i tym samym obniżyć cenę biletu do 297 zł. Może i nie są to najniższe ceny, ale myślę, że za taki line-up warto zapłacić. Ten rok zapowiada się wyjątkowo udanie dla polskich fanów elektronicznej muzyki. Nic, tylko się cieszyć!

Więcej informacji: orangewarsawfestival.pl

orange-warsaw-festival-skrillex

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.