Skrillex zapowiedział nową EP od Jack Ü

24 Lis 2015

jack-u-toronto-live-news

Duet Jack Ü, w skład którego wchodzą Skrillex i Diplo, został uhonorowany statuetką, podczas gali American Music Awards. Nagroda została przyznana za “Współpracę roku”, a konkretnie za collab przy utworze “Where Are U Now” z Justinem Bieberem. Jest to nie lada osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że tym samym pokonali gwiazdy pop, jak Taylor Swift, Kendrick Lamar, Rihanna i Kanye West.

Jak to zwykle bywa na takich uroczystościach, przeprowadzane są luźne wywiady, które w zasadzie mają zapchać czas antenowy. Mało kto zwraca na nie uwagę, bo większość artystów nie traktuje tego poważnie. Tym bardziej dziwi fakt, że to właśnie przy okazji rozmowy z prezenterami Bailee Madison i Frankie Grande (brat Ariany Grande), Sonny postanowił zdradzić, że na początku przyszłego roku pojawi się nowa EP od Jack Ü!

Póki co, są to jedyne informacje na ten temat. Nie ma co ukrywać, że oczekiwania wobec duetu są olbrzymie. Największy wpływ, ma na to sukces debiutanckiej płyty, która podbiła listy przebojów. Warto również dodać, że Jack Ü są jedynymi przedstawicielami EDM, którzy zdobyli nagrodę podczas American Music Awards.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.