Skytech i DNF z nowym utworem “Open Your Mind”. Polska siła w natarciu!

11 Paź 2019

Dwójka polskich producentów – Skytech i DNF ponownie połączyli siły. Panowie wydali dziś utwór “Open Your Mind”, który ukazał się nakładem wytwórni CYB3RPVNK, należącej do R3haba. Co przygotowali dla nas Mateusz i Dawid?

Zgrany polski duet

Po sukcesie wydanego w maju “Touching Me”, Mateusz i Dawid postanowili ponownie połączyć siły. Producenci kontynuują współpracę z wytwórnią R3haba – CYB3RPVNK, w której dziś ukazał się ich nowy utwór o nazwie “Open Your Mind”. Spokojny, nieco nostalgiczny, wzbogacony o spokojny wokal break, jest tylko wstępem do potężnego dropu. Słuchając tego kawałka mam przed oczami ogromne festiwalowe sceny, gdzie sprawdzi się idealnie.

Skytech x DNF – Open Your Mind

Na uwagę zasługuje również teledysk, w którym wystąpili sami zainteresowani. Stosunkowo prosty scenariusz łączy miejskie ujęcia z kadrami z imprez. Z pewnością nie jest to tak złożony projekt, jak przy “Touching Me”, ale przyjemnie uzupełnia melodię.

Skytech i DNF na wznoszącej fali?

Producenci, którzy decydują się na współpracę biorą udział w swego rodzaju eksperymencie. W tym wypadku mamy do czynienia z sukcesem, który kolejną premierą podtrzymuje udaną passę. Jak widać, R3hab również dostrzega potencjał Mateusza i Dawida, a tym samym wydaje ich kawałki. Fadil jest znaną osobowością z dużymi możliwościami promocyjnymi, które z pewnością pomogą w karierze Polaków. Mam nadzieję, że już niedługo usłyszmy kolejny efekt współpracy Skytecha i DNF!

Przy okazji zapraszam Was do obejrzenia wywiadu ze Skytechem, który nagraliśmy podczas Beach Party w Trzciance.

Beach Party Trzcianka 2019 – Skytech

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.