Skytech postanowił odświeżyć swój styl. Jaki obierze kierunek?

27 Sty 2020

Skytech postanowił obrać nowy, muzyczny kierunek. Polski producent ogłosił na swoich mediach społecznościowych, że jednym z jego celów na rok 2020 jest odświeżenie własnego brzmienia. Fani zachodzą w głowę, jaki kierunek obierze Mateusz, więc postanowiłem zapytać u źródła. Jaką muzykę będzie tworzył Skytech w 2020 roku?

Skytech musi się rozwijać

Nowy rok, nowe wyzwania – tak można podsumować post Skytecha. Producent ogłosił jeden ze swoich celów na rok 2020, który jest ściśle związany z tworzoną przez niego muzyką. Tak jak wiele kreatywnych osób, tak i Mateusz, nie potrafi zamknąć się schematach. W najbliższym czasie możemy spodziewać się nowego, odświeżonego brzmienia Skytecha.

“Jednym z moich celów na rok 2020 jest odświeżenie mojego brzmienia. Jak dotąd była to świetna przygoda i byłem częścią wielu wspaniałych premier. Nadal kocham wszystkie kawałki, które udało mi się wydać pod aliasem Skytech. Ale nie lubię długo wiązać się z jednym brzmieniem, fani muzyki Trance wiedzą o czym mówię. Jest tak wiele inspiracji i nie byłoby rozsądne, aby ciągle robić to samo. Czym stanie się Skytech w 2020? Jestem podekscytowany, aby samemu to odkryć!” – Skytech

Dla tych, którzy nie pamiętają – dobrych kilka late temu, Skytech produkował Trance. Następnie zmienił styl i obrał inny kierunek w muzyce. Zapowiadane “odświeżenie brzmienia” zapewne nie będzie tak drastyczne, ale z pewnością warto śledzić poczynania Mateusza. Jego kariera to dowód sam w sobie na to, że odnajduje się w wielu odmianach elektroniki.

Niedługo po opublikowanej informacji, otrzymaliśmy podpowiedź związaną z nowym utworem Skytecha. Fragment grafiki ma nawiązuje do tytułu nadchodzącego kawałka.

Przy okazji przypominam, że aktualnie trwa ogólnopolska trasa koncertowa Skytecha o nazwie “#HYPE”. Sprawdź, czy Mateusz zagra w Twoim mieście: Trasa #HYPE by Skytech

Wyświetl ten post na Instagramie.

Track tittle hint 1. Can you guess the name? 😎

Post udostępniony przez Skytech (@skytechmusic)

“Mała podpowiedź odnośnie pierwszego utworu. Czy zgadniecie tytuł?” – Skytech

Kolejne utwory wszystko wyjaśnią

W tym roku Skytech zdążył już wydać swój pierwszy utwór i jest to “edit” kawałka “Chaos”. Z informacji, które uzyskałem od Mateusza wynika, że tego typu brzmienie jest jednym z kilku, które będzie rozwijał w nadchodzących miesiącach. Z pewnością nie zapomniał on o typowo klubowych i festiwalowych utworach, które zawsze mają u niego priorytet. Możemy spodziewać się muzyczny eksperymentów, na które prawdopodobnie zahaczą o inspirację Techno.

Wydane w zeszłym roku utwory przysporzyły Polakowi dużą popularność. Jednym z sukcesów było zwycięstwo Skytecha w rankingu najpopularniejszych, polskich DJ-ów/producentów – Polish DJs Chart 2019.

Zobacz również:

FIVE & Last 60 – Chaos (Skytech Edit)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.