Skytech ponownie został ojcem. Powitajmy Konstantego!

14 Paź 2019

Mateusz Dziewulski aka Skytech poinformował na swoich social media, że ponownie został ojcem. Polski producent wstawił na Insta Stories zdjęcie swojego nowo narodzonego syna o imieniu Konstanty.

Jeszcze więcej szczęścia

Rodzina Dziewulskich powiększyła się o nowego członka, którym jest chłopczyk o imieniu Konstanty. Wczoraj, chwilę po godzinie 23, Skytech dodał na swoje Insta Stories pierwsze zdjęcie syna.

“Witajcie! Nazywam się Konstanty i po raz pierwszy przejąłem Insta tatusia <3 Kocham Cię Kamila Dziewulska” – Skytech

Tym samym dowiedzieliśmy się, dlaczego Mateusz nie mógł zagrać w Paryżu wraz z R3habem. O tym również poinformował za pośrednictwem Insta Stories.

“Oto odpowiedź, dlaczego nie mogłem zjawić się wczoraj na występie R3haba w Paryżu, to mój mały, kochany powód” – Skytech

Skytech ponownie został ojcem

Warto przypomnieć, że Mateusz jest ojcem trójki dzieci – nowo narodzonego Konstantego oraz bliźniaczek Emilii i Liwii. Osobiście i jako społeczność Essential Music, gratulujemy Mateuszowi i Kamilii!

Zapraszam Was do obejrzenia mojego wywiadu z Mateuszem, który nagraliśmy podczas Sunrise Festival 2018. Jedno z pytań dotyczyło kwestii pogodzenia pracy DJ-a/producenta z życiem rodzinnym. Sprawdźcie również jeszcze ciepłą premierę od Skytech i DNF, która ukazała się wytwórni CYB3RPVNK.

Skytech – Wywiad podczas Sunrise Festival 2018

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.