Skytech sprawdza stabilność systemu z “Overload”. Nowość od Polaka!

1 Lut 2020

Mamy dopiero styczeń, a Skytech ma już w tym roku na koncie dwie premiery. Pierwszą z nich jest edit utworu “Chaos”, natomiast drugą wydane wczoraj “Overload”, które Mateusz stworzył wspólnie z Robbie Mendezem. W jakim kierunku zmierza polski producent?

Skytech stawia na rozwój

W ubiegłym roku Skytech był wyjątkowo produktywny, a tym samym mogliśmy usłyszeć wiele nowości od Polaka. Wszystko wskazuje na to, że Mateusz ma równie ambitne, jak nie jeszcze ambitniejsze plany, na kolejne miesiące. W połowie stycznia ukazał się jego edit utworu “Chaos” FIVE i Last 60, który stawia na wpadające w ucho, radiowe brzmienia.

FIVE & Last60” – Chaos (Skytech Edit)

Natomiast wczoraj, w ostatni dzień stycznia, ukazał się kawałek “Overload”, który Skytech stworzył wspólnie z Robbie Mendezem. Tym razem otrzymaliśmy mocne, klubowe dźwięki, z którymi kojarzymy Mateusza. Za pewne po części dzięki współpracy z Mendezem, ale i dzięki zapowiadanej ewolucji Skytecha, całość brzmi naprawdę świeżo.

Skytech x Robbie Mendez “Overload”: https://cybr.at/overload

Skytech x Robbie Mendez – Overload (Official Music Video)

Dokąd zmierza twórczość Skytecha?

Cały czas otwartym pozostaje pytanie, jaki muzyczny kierunek obierze Skytech? Tak jak wspominałem we wcześniejszym wpisie, Mateusz jest otwarty na eksperymenty i nie chce stać w miejscu. Chce on odkryć kilka dróg, w tym wcielić w życie inspiracje, m.in. ze świata Techno.

Póki co, otrzymaliśmy dwa przykłady, które napawają optymizmem, a w drodze są kolejne utwory. Zdecydowanie warto śledzić poczynania Skytecha, który aktualnie realizuje swoją ogólnopolską trasę “#HYPE”. Warto się wybrać na jeden z jego występów, które zawierają te i inne nowości!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.