Skytech rozpoczyna trasę koncertową #HYPE. Ponad 10 klubów w Polsce!

11 Sty 2020

Już dziś Skytech rozpoczyna swoją ogólnopolską trasę koncertową #HYPE.  Po niezwykle pracowitym 2019 roku, Mateusz nie zwalnia tempa i wciela w życie nowy projekt. Pierwszym z kilkunastu przystanków jest Club Holidays w Orchowie, gdzie usłyszmy zarówno te znane, jak i nowe utwory Skytecha, a także specjalne “Hype Edity”. Skąd pomysł na trasę koncertową po Polsce? Gdzie odbędą się występy w ramach #HYPE? Na te i więcej pytań odpowiedział nie kto inny, jak autor projektu Mateusz Dziewulski aka Skytech.

Trasa koncertowa #HYPE by Skytech

Ubiegły rok był dla Skytecha wyjątkowo produktywny. Wytrwałość i regularność przełożyły się na liczne sukcesy, w tym pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych polskich DJ-ów/producentów Polish DJs Chart 2019. Fani Mateusza nie mogli narzekać na brak premier, bo wystarczy, że przypomnę wydane w listopadzie “Saturday Night” czy też remix “Never Never”, który ukazał się pod koniec grudnia.

Drenchill (feat. Indiiana) – Never Never (Skytech Remix)

Teraz przyszła pora na realizację nowych pomysłów, a jednym z nich jest ogólnopolska trasa koncertowa #HYPE. Już dziś w Club Holidays w Orchowie odbędzie się pierwszy występ Skytecha w ramach #HYPE. Mateusz zawita również między innymi do Radomia, Warszawy czy też Poznania. Wszystkie już zaplanowane koncerty, jak i te które zostaną dodane, znajdziecie w specjalnym wydarzeniu – link poniżej.

Sprawdź, czy Skytech zagra w Twoim mieście: Trasa #HYPE by Skytech

Postanowiłem zapytać Skytecha o szczegóły trasy, jak i sam pomysł na tour po polskich klubach. Okazuje się, że idea powstała spontanicznie, sety w ramach #HYPE będą zawierały nowości i “Hype Edity”, a lista miejsc do których zawita Mateusz nie jest jeszcze zamknięta. Więcej informacji znajdziecie w zapisie naszej rozmowy.

Wywiad ze Skytechem na temat trasy #HYPE

1. Skąd pomysł na trasę koncertową #HYPE? Tego typu projekty nie są popularne na polskiej scenie klubowej.

Chcieliśmy podejść do tematu moich występów w Polsce w bardziej innowacyjny sposób. Przede wszystkim, wybraliśmy te kilkanaście występów i opakowaliśmy je w jedną spójną całość. Format trasy koncertowej pozwala lepiej objąć aspekt promocyjny mnie, jako artysty i moich najnowszych oraz nadchodzących prac. Faktycznie w polskim EDM-ie raczej się tego nie robi.

2. W jaki sposób wcieliłeś w życie ten pomysł? Jak kluby zareagowały na Twoją ofertę? A może same się zgłosiły?

W zasadzie pomysł padł pod rozwagę, gdy już mieliśmy potwierdzone daty występów w kalendarzu. Poprosiłem więc właścicieli/menedżerów klubu o udostępnianie grafik oraz o zawieranie informacji w opisie wydarzenia, że przyjeżdżamy w ramach #HYPE.

Skytech – Saturday Night

3. Czym będą się różniły Twoje sety w ramach #HYPE od innych, które grałeś do tej pory? Zamierzasz zagrać i sprawdzić nowe kawałki?

Będzie jeszcze więcej Skytecha w Skytechu! Oczywiście przygotowałem specjalne “Hype Edity”, z myślą o najbliższych graniach. Nie zabraknie ekskluzywnych, niewydanych produkcji z mojego studia. Myślę, że przez ostatnie lata udało mi się zbudować fajny katalog utworów, dlatego postaram się setami opowiedzieć moją historię.

4. W wydarzeniu na Facebooku widnieje 10 miejscowości, w których wystąpisz w ramach #HYPE. Czy to finalna lista czy może będziesz dodawał kolejne lokalizacje?

Lista jest jak najbardziej otwarta. Podaliśmy terminy i miejsca, które były wówczas aktualne, ale w przypadku, gdy dojdą jeszcze jakieś nowe kluby, będziemy głośno dawać znać i zapraszać Was na imprezę!

Na koniec dodam tylko, że podobnie jak w przypadku mojej zeszłorocznej, letniej „Ekspedycji” po zakończeniu #HYPE’owych imprez, wypuszczę nowy kawałek o tym samym tytule, a w teledysku użyjemy ujęcia z touru. Do zobaczenia!

Na pytania odpowiedział Mateusz Dziewulski aka Skytech

#HYPE by Skytech w całej Polsce

Warto śledzić poczynania Skytecha, bo aktualnie jest to jeden z najdynamiczniej rozwijających się, polskich producentów. Rozpoczynająca się dziś trasa koncertowa #HYPE jest tego idealnym przykładem. Jeśli cenicie twórczość Mateusza i chcielibyście zobaczyć na żywo jego występ, to koniecznie sprawdźcie rozpiskę koncertów. W tym momencie jest to 10 klubów, ale – jak wynika z wywiadu – lista nie jest zamknięta i zapewne pojawią się kolejne ogłoszenia.

Sprawdź, czy Skytech zagra w Twoim mieście: Trasa #HYPE by Skytech

#HYPE by Skytech, Holidays Orchowo

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.