Polscy producenci wydali utwór w Revealed Recordings. Gratulujemy!

23 Wrz 2017

skytone-revealed-recordings

Sukcesy polskich producentów to niewątpliwie nasza ulubiona działka, którą staramy się skrupulatnie zajmować. Całkiem niedawno informowaliśmy o wysokiej pozycji duetu DJ Kuba & Neitan w rankingu sprzedaży na portalu Beatport. Dziś, po raz drugi w tym tygodniu podejmujemy temat “Polska za granicą”, bowiem kolejni rodacy mogą w swoim portfolio zapisać release w jednej z czołowych wytwórni EDM.

Już w maju na Facebooku Skytone’a pojawiła się informacja o podpisanym kontrakcie ze Revealed Recordings. Co prawda, trochę musieliśmy poczekać na moment wydania, ale jednak – Skytone i Luke Alive zawitali do Revealed z utworem, który został wyemitowana premierowo wczoraj, w audycji Hardwell On Air.

Kawałek jest zatytułowany “SMALA” i jest napakowany potężnym, eventowym charakterem. Nie dziwi więc, że kompozycja znalazła uznanie w ekipie Hardwella, która postanowiła wydać ten utwór w swoim labelu, jako Free Download.

Od paru tygodni regularnie pojawiają się darmówki właśnie z tej wytwórni. Są one naprawdę wartymi uwagi utworami, które swobodnie można byłoby wydać w zwykłym toku wydawniczym.

Numer został opublikowany także na oficjalnym kanale Revealed Recordings, natomiast pobrać go w wersji rozszerzonej bądź radiowej można, po uprzednim zalogowaniu się, na stronie revealedrecordings.com. Moim zdaniem, warto to zrobić – chłopaki odwalili kawał dobrej roboty!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor