SoundCloud Pulse – Nowa aplikacja dla użytkowników SoundCloud

4 Lis 2015

soundcloud-pulse-app-news

Soundcloud, to jedna z największy platform do promocji muzyki w internecie. Tak jak i w innych tego typu serwisach, tak i na SC, można umieszczać własne produkcje oraz śledzić oficjalne premiery z największych labeli. Od kilku miesięcy firma ta, ma problemy z egzekwowaniem praw autorskich, których skutki mogły doświadczyć m.in. topowe gwiazdy EDM, jak: Hardwell czy Dillon Francis. Mimo to, na rynku pojawiła się nowa aplikacja o nazwie SoundCloud Pulse.

Głównym celem tej aplikacji jest zwiększenie możliwości artystów, w zakresie mobilnego zarządzania kontem i kontaktu z fanami. Oznacza to, że od teraz możemy sprawdzić ogólne statystyki konta jak i poszczególnych utworów, sprawdzić ilość polubień i udostępnień, przeczytać i odpowiedzieć na komentarze, oraz publikować własne utwory prosto z urządzenia mobilnego. SoundCloud Pulse jest połączone z poprzednią aplikacją SoundCloud. Póki co, nowe rozwiązania mogą sprawdzić jedynie użytkownicy systemu Android, jednak producenci szykują już wersje na iOS.

 

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.