Spinnin’ Records podsumowało rok 2017. Prawie 3 godziny największych hitów!

30 Gru 2017

spinnin-records-yearmix-2017-news

My tu gadu gadu, a kalendarz ukazuje datę 30 grudnia. Końcówka roku to szereg podsumowań, które dotyczą również wytwórni muzycznych, jak na przykład Spinnin’ Records. Największy holenderski label zajmujący się muzyką elektroniczną, może zaliczyć ten rok do udanych, a to za sprawą szeregu wydanych hitów. Aż żal byłoby ich nie zebrać w jednym miksie i… tak też się stało!

Na oficjalnym kanale YouTube Spinnin’ Records, ukazał się prawie 3 godzinny miks, który zawiera aż 99 utworów. Patrząc na tracklistę, znajdziemy w niej takie aliasy, jak  m.in. Don Diablo, KSHMR, Sander van Doorn, Blasterjaxx, Zonderling, EDX i wielu innych artystów. Aby ułatwić nam poszukiwania, w filmiku podany jest tytuł każdego z granych utworów.

Warto przypomnieć, że w tym roku Spinnin’ Records zostało zakupione przez Warner Music Group, za kwotę 100 milionów dolarów. Tak naprawdę dopiero w przyszłym roku przekonamy się, jakie to będzie miało skutki, jednak pozytywnie patrzę w przyszłość.

Pełną tracklistę znajdziecie tutaj: 1001tracklists.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.