Spinnin’ Records odpowiada na oświadczenie Martina Garrixa

27 Sie 2015

spinnin

Martin Garrix potwierdził na Facebooku pogłoski, iż rzeczywiście opuścił szeregi Spinnin’ Records. W swoim oświadczeniu Garrix wyjaśnił, że anulował umowy z wytwórnią po tym, jak nie mógł dojść do porozumienia odnośnie praw autorskich do własnej muzyki. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Spinnin. W oficjalnym komunikacie przedstawiciel labelu jak i MAS – Eelko van Kooten, potwierdza słowa Martina. Jednocześnie dodaje, że byli skłonni do renegocjacji umowy, jednak Garrix zerwał rozmowy. Mimo wszystko życzą mu powodzenia w dalszej karierze.

Pełne oświadczenie możecie przeczytać poniżej.

“Z przykrością informujemy, że niezwykle udana współpraca pomiędzy Martinem Garrixem (Martijn Garritsen), a Spinnin’ Records i MusicAllStars, dobiegła końca.

Ze względu na olbrzymi sukces jaki odniósł Martijn, od kilku miesięcy jesteśmy w stałym kontakcie z nim samym i jego zespołem w celu uregulowania aktualnie trwających umów. Byliśmy gotowi spotkać się z Martijnem, aby renegocjować wzajemne zobowiązania na jego korzyść.

Niniejszym potwierdzamy również przeniesienie praw autorskich. Martijn postanowił jednak jednostronnie zakończyć współpracę na tym etapie. Oczywiście żałujemy tej decyzji. Niemniej cały zespół ma za sobą piękną współprace. Prowadząc Martijna z nieznanego, ale bardzo utalentowanego artysty, do światowej sławy gwiazdy, było niesamowitym doświadczeniem i wszyscy jesteśmy dumni z jego sukcesu. Życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego dalszej karierze.

Będziemy nadal robić to, w czym jesteśmy dobrzy, wypuszczać nową muzykę, wypatrywać, rozwijać i realizować sukces z nowymi talentami, razem z ambicją i pasją do muzyki.

Spinnin Records
MusicAllStars Management
Eelko van Kooten”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.