Spinnin’ Records okrzyknięte najlepszą, niezależną wytwórnią muzyczną!

13 Sie 2015

Spinnin

Spinnin’ Records, to holenderski label, którego początki sięgają 1999 roku. Aktualnie, jest to jedno z największych wydawnictw elektronicznej muzyki. Liczby mówią same za siebie. Ponad 9000 utworów, 10 milionów subskrypcji i 5,5 miliarda odtworzeń na YouTube!

Na ceremonii “Summer Sessions Awards” w Atlancie, Spinnin’ zostało ogłoszone “Najlepszą wytwórnią muzyczną z gatunku Indie w 2015 roku”. Tym samym pokonali takie marki jak: Ultra, Dim Mak czy Armada Music.

Ceremonia jest częścią trzydniowego “Promo Only Promotions Summer Sessions”, czyli jednego z ważniejszych spotkań dla branży muzycznej. Oprócz labeli, nagrody przyznawane są m.in artystom, stacjom radiowym i kierownikom wytwórni. W głosowaniu brały udział setki amerykańskich profesjonalistów z branży muzycznej. Celem całego przedsięwzięcia jest wyróżnienie osób i firm zaangażowanych w muzykę.

“To dla nas wielki zaszczyt, otrzymać tę nagrodę. Zwłaszcza, że ​​pochodzi ona od profesjonalistów z branży muzycznej w USA. Dla nas, jako labelu z Europy, był to trudny rynek do zdobycia. To wyróżnienie jest nagrodą za całą pracę i potwierdza, że jesteśmy na dobrej drodze.” – mówi promotor Spinnin’ Records Cees van der Zwan, który odebrał nagrodę wczoraj wieczorem.

Spinnin ‘Records jest uznawane za największą, niezależną wytwórnie muzyczną na świecie. Label współpracuje z takimi gwiazdami jak Martin Garrix, Oliver Heldens czy Tiësto oraz inwestuje w bardzo dobrze rokujące talenty jak Sam Feldt czy Quintino. Silna dominacja holenderskiej wytwórni w internecie, z dużym naciskiem na promocję w mediach społecznościowych, pomogła uzyskać dostęp młodego pokolenia. Potwierdzeniem tego jest wygrana Diamentowej Nagrody od YouTube, za osiągnięcia 10 milionów subskrybentów. Ze swojej strony, życzymy Spinnin’ dalszych sukcesów i liczymy na niekończącą się dawkę dobre muzyki.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor