Spinnin’ Records startuje z projektem “Spinnin’ Premium”

27 Paź 2015

spinnin-records-premium-2015-news

Każdy kto choć trochę interesuje się EDM, zna jedną z największych wytwórni muzycznych – Spinnin’ Records. Od lat, label ten, wydaje muzyczne hity i odpowiada za rozwój kariery wielu aktualnie znanych gwiazd. Jedną z nich jest Martin Garrix, który nie tak dawno postanowił rozstać się z tą firmą. Podobnie jak trendy, tak i rynek muzyczny, nieustannie się zmieniają. Kolejni artyści chcą być niezależni i otwierają własne wytwórnie. Przyszły rok będzie niezwykle ciekawy pod względem premier utworów, z czego każdy będzie sygnowany logo innego labelu.

Ciekawą inicjatywą jest nowy projekt o nazwie “Spinnin’ Premium”. Krótko mówiąc, jest to bezpłatna subskrypcja, dzięki której możemy za darmo pobierać wybrane przez Spinnin’ utwory. Wystarczy założyć konto na oficjalnej stronie spinninrecords.com, zapisać się do newslettera podając e-mail, oraz follować Spinnin’ na SoundCloud.

“Przemysł muzyczny szybko się zmienia. Nacisk przenosi się z kupowania muzyki, na streamowanie jej oraz wspieranie innego rodzaju darmowych modeli odsłuchu. Obecnie, ludzie oczekują możliwości słuchania muzyki w wybrany przez siebie sposób i w dowolnym miejscu. Zawsze to szanowaliśmy i udostępniamy jak najwięcej naszych utworów na portalach społecznościowych i w serwisach streamingowych. Teraz zburzyliśmy ostatnią ścianę i oddajemy muzykę za darmo.” – Eelko van Kooten, CEO Spinnin’ Records 

Jako pierwszy, został udostępniony nowy kawałek od Firebeatz, Apster i Spree Wilson “Ghostchild”. Jeszcze przez 10 dni można go pobrać zupełnie za darmo.

Link do Spinnin’ Premium: spinninrecords.com

Aktualnie wiemy, że plan darmowych wydań potrwa dwa tygodnie. Być może jest to po prostu akcja promocyjna nowej platformy Spinnin’, która w finale będzie płatną subskrypcją. Póki co korzystajmy, bo zapowiada się co najmniej ciekawie.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.