Spinnin’ Records udostępniło dwa mixy z okazji Amterdam Dance Event 2015

spinnin-records-ade-2015-mix-news

Amsterdam Dance Event śmiało można nazwać świętem elektronicznej muzyki. Na pięć dni Amsterdam staje się jednym wielkim festiwalem, gdzie w każdym możliwym miejscu odbywają się imprezy oraz prowadzone są konferencje. Nic więc dziwnego, że przez cały czas trwania tego wydarzenia, odwiedza go około 350 000 osób z całego świata. Z tej okazji największa wytwórnia EDM – Spinnin’ Records, postanowiła udostępnić dwa specjalne mixy. Są one niezwykle interesujące, ponieważ zawierają wiele, jeszcze niewydanych produkcji.

Pierwszy z nich, to “Spinnin’ Records ADE 2015 – Day Mix”, który kierowany jest dla osób lubiących spokojniejsze brzmienia. Jeśli producenci tacy jak EDX, Sam Feldt czy Mr. Belt & Wezol, goszczą na Waszej playliście, to warto przesłuchać. Na ten moment tracklista zawiera aż 11 nieznanych utworów!

Tracklist: 1001tracklists.com

Drugi, to “Spinnin’ Records ADE 2015 – Night Mix”, który zainteresuje fanów festiwalowych brzmień. Zdecydowanie mocniejszy set, co widać po samej trackliście. R3hab, Don Diablo, Blasterjaxx, to tylko kilka aliasów z bardzo długiej listy. Tutaj również możemy usłyszeć wiele ID, w tym między innymi od Sander van Doorn, Alpharock i Ummet Ozcan.

Tracklist: 1001tracklists.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.