Spinnin’ Records wkracza do Polski. Nadchodzą imprezy Spinnin’ Sessions!

28 Lut 2019

Spinnin’ Records wkracza do Polski, a to za sprawą wyjątkowego cyklu imprez spod szyldu Spinnin’ Sessions. Polska firma PMG Group została oficjalnym partnerem Spinnin’, a tym samym odpowiada za realizację tego wydarzenia w naszym kraju. Podczas dotychczasowych edycji Spinnin’ Sessions, które odbyły się między innymi na Tomorrowland czy Parookaville, wystąpili topowi artyści w tym Tiësto, Martin Garrix, Don Diablo oraz Oliver Heldens. A czego możemy się spodziewać w Polsce?

Mam dla Was ekskluzywne informacje prosto od właściciela PMG Group, Adama Mitrengi, który zdradził kilka szczegółów związanych z polską edycją Spinnin’ Sessions.

Dlaczego Spinnin Records zdecydowało się na Polskę?

Ponieważ nie jesteśmy gorsi od innych i staram się to udowadniać również na świecie. Szczerze mówiąc muszę to robić coraz rzadziej. Spinnin również widzi i docenia polskich fanów, ich aktywność na swoich kanałach oraz ogólnie mówiąc „w internecie”. Od mojego pierwszego spotkania ze Spinnin w listopadzie trochę minęło – ustaleń było sporo, ale mamy to!

Jakich gatunków muzycznych możemy się spodziewać?

Dosłownie wszystkich, które możemy poznawać i słuchać dzięki Spinnin. To jest kolejne WOW, że możemy spotkać się na imprezie bardzo house’owej, ale również bardzo klubowej czy mocnej, festiwalowej. Perspektywa muzyczna jest bardzo szeroka.

Czy w klubach będzie z tej okazji specjalna oprawa?

Tak, Spinnin’ Sessions to nie tylko nazwa, to rozbudowany projekt imprez – w różnych formatach „szyty na miarę” , indywidualnie dopasowany do każdego z miejsc. Ważnym aspektem jest również to, że imprezy z Polski będą widoczne na całym świecie – dzięki kanałom i zasięgom Spinnin.

Z oficjalnych informacji, które pojawiły się na social media PMG Group, możemy dowiedzieć się, że jeszcze tej jesieni Spinnin’ Session zawita do najlepszych, polskich klubów. Których konkretnie? Tego jeszcze nie wiemy, ale śmiało możemy zakładać, że wiele lokali zgłosi swoje zainteresowanie organizacją tego prestiżowego wydarzenia.

https://www.facebook.com/pmggroup.eu/photos/a.861257217221721/2562154487131977

 

W tym miejscu dodam, że w skład PMG Group wchodzi również agencja PMG Booking. Lista artystów, którzy współpracują z tą firmą zawiera takie gwiazdy, jak między innymi EDX, Dubvision, Madison Mars, Sick Individuals czy Moguai. Pełną listę znajdziecie tutaj: pmggroup.eu/booking Myślę, że warto zajrzeć i sprawdzić całą listę, bo być może zawiera ona gwiazdy, które wystąpią podczas polskiej edycji Spinnin’ Sessions?

To wyjątkowy prezent i wyróżnienie dla polskich fanów muzyki elektronicznej, którzy będą mogli wspólnie spotkać się i bawić na imprezach z charakterystycznym “S” w logo. Spinnin’ Records, to ogromna wytwórnia muzyczna, która oprócz głównego profilu, posiada wiele sub-labeli prowadzonych przez gwiazdy EDM. Wystarczy tu wymienić “Musical Freedom Records” należące do Tiesto, “Hexagon” prowadzone przez Don Diablo, czy “Heldeep Records” założone przez Olivera Heldensa. Spinnin’ nieustannie dostarcza nam muzyczne doznania, które tym razem przyjmą formę polskiej edycji Spinnin’ Sessions!

PMG Group: Facebook | InstagramWWW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.