200. wydanie Spinnin’ Sessions!

12 Mar 2017

cover
Nie tylko Essential Radio miał ostatnio swój jubileusz. W tym tygodniu pojawiło się bowiem dwusetne wydanie Spinnin Sessions, czyli serii podcastów prosto od wytwórni Spinnin’ Records, w której można co tydzień usłyszeć nowości ze świata EDM, a oprócz tego w każdym wydaniu pojawia się gość specjalny, który prezentuje swojego półgodzinnego guest mixa. Z reguły jest to producent, który niedawno wydał lub ma za niedługo wydać utwór w tej wytwórni.

Przez kilka tygodni na fanpage’u holenderskiego giganta można było podrzucać propozycje utworów, które mogłyby się pojawić w tym wyjątkowym wydaniu. Spośród wielu kawałków do podcastu wybrano dwudziestkę, w większości są to największe hity wytwórni między innymi “Tremor”, “Animals” czy “Booyah”, nie zapomniano także o najnowszych przebojach, zagrano m.in. “Cutting Shapes” i “Waiting”.

Warto zrobić sobie czasem taką małą podróż w przeszłość, a 200. odcinek Spinnin’ Sessions jest na to doskonałą okazją. Jako koledzy po fachu – gratulujemy i życzymy kolejnych dwustu wydań! 😉

Poniżej możecie usłyszeć jubileuszowy set:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.