Spinnin’ Sessions zawita do Polski. Pierwsza impreza już niedługo!

21 Lis 2019

Pod koniec lutego tego roku, polska firma PMG Group ogłosiła nawiązanie współpracy ze Spinnin’ Records. Największa wytwórnia muzyki elektronicznej, organizuje wydarzenia w ramach Spinnin’ Sessions, które goszczą znanych artystów. Cykl ten, dzięki PMG, zawita do polskich klubów, a pierwsze wydarzenie odbędzie się już niedługo.

Spinnin’ Sessions w polskich klubach

Na fanpage’u PMG Group pojawiła się nowa informacja o polskiej odsłonie Spinnin’ Sessions. Z wpisu wynika, że Spinnin’ zawita do “jednego z największych klubów w Polsce i w tej części Europy”. Planowana data, to karnawał 2020 roku, co oznacza zakres dat od 6 stycznia do 25 lutego.

https://www.facebook.com/pmggroup.eu/photos/a.861257217221721/3075388065808614/?type=3&theater

Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że prawdopodobnie będą to dwa wydarzenia w jeden weekend. Nie znamy jeszcze line-upu pierwszej, polskiej edycji Spinnin’ Sessions, ale z pewnością wystąpi co najmniej jeden zagraniczny artysta. Możemy być również pewni wspaniałej oprawy, z której słynie ten cykl imprez. Warto też przypomnieć, że w skład Spinnin’ Records wchodzi wiele sub-labeli, jak chociażby “Musical Freedom” należące do Tiesto, czy też “Hexagon” Don Diablo. Pula artystów, którzy mogą wystąpić w Polsce jest naprawdę duża.

W skład PMG Group wchodzi również PMG Booking, które ma pod swoimi skrzydłami wielu zagranicznych artystów. Być może jest to wskazówka co do line-upu, który ujrzymy w Polsce.

Mam nadzieję, że to dopiero pierwsze z wielu ogłoszeń imprez Spinnin’ Sessions w Polsce. Przed nami cały rok 2020, a skoro tak dobrze się rozpocznie, to czemu tego nie kontynuować?

Już teraz zapowiadam, że będę miał dla Was kilka wejściówek na to wydarzenie, więc warto śledzić social media Essential Music!

Zobacz również:

Spinnin’ Sessions ADE 2016 | Official Aftermovie

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.