Spinnin’ Sessions wkracza do Polski. Pierwsze impreza w styczniu!

21 Gru 2019

Po kolejnych zapowiedziach, możemy oficjalnie ogłosić, że Spinnin’ Sessions wkracza do Polski! Już 17 stycznia 2020 roku w klubie Discoplex A4, odbędzie się pierwsza odsłona polskiej edycji imprezy spod szyldu Spinnin’. W trakcie wydarzenia wystąpią Ibranovski, Moguai oraz Steff da Campo, a jako support zagrają Adam De Great, Patrick Moreno oraz Mister. Na tym wydarzeniu po prostu trzeba być, tym bardziej, że wejściówki są wyjątkowo tanie!

Tego jeszcze w Polsce nie było

Pod koniec lutego tego roku, pojawiły się pierwsze doniesienia o Spinnin’ Sessions w Polsce. Za całe zamieszania odpowiada firma PMG Group, która nawiązała rozmowy z holenderską wytwórnią i sprowadziła do naszego kraju tę znaną markę.

Pierwsze i zapewne nie ostatnie wydarzenie Spinnin’ w Polsce, odbędzie się w jednym z największych klubów w Europie – Discoplex A4. Lokal oferuje pięć parkietów do zabawy, dziewięć barów, restaurację, a także obszerny parking. Klub oferuje również profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a także dodatkową oprawę wizualną, jak np. lasery, wyrzutnie CO2 czy też efekty pirotechniczne. Wszystko to zostanie wykorzystane w ramach Spinnin’ Sessions, które będzie gościło znanych artystów.

Spinnin’ Sessions w Polsce z konkretnym line-upem

Wiele osób oczekiwało zacnego line-upu i taki też został ogłoszony. Gwiazdami pierwszej polskiej edycji Spinnin’ Sessions są: Ibranovski, Moguai oraz Steff Da Campo, a jako support zagrają: Adam De Great, Patrick Moreno oraz Mister. Każdy z tych artystów z osobna jest wart wybrania się do klubu, a tu otrzymujemy wszystkich na raz i to w cenie wejściówki 20 zł.

Spinnin’ Sessions Polska – Ibranovski
Spinnin’ Sessions Polska – Moguai
Spinnin’ Sessions Polska – Steff Da Campo
Spinnin’ Sessions Polska – Adam De Great
Spinnin’ Sessions Polska – Patrick Moreno

Jest mi niezmiernie miło, że jako Essential Music objęliśmy patronat medialny nad wydarzeniem spod szyldu Spinnin’ Records. Poniżej znajdziecie wszelkie niezbędne informacje, a także link do oficjalnego wydarzenia.

Kiedy: 17 stycznia 2020 roku
Gdzie: Discoplex A4
Bilety: 20 zł (zakup na miejscu)
Wydarzenie: facebook.com/events/499030610721720

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.