Spotify uruchomiło nową playlistę. W sam raz na wakacje!

13 Cze 2017

miniaturka-spotify

Spotify, to ogromna kopalnia utworów, które tylko czekają na odkrycie. Autorzy serwisu muzycznego znacznie ułatwiają nam dotarcie do nowych piosenek, które mogą przypaść nam do gustu. Każdy z użytkowników Spotify dostaje własną, inteligentną playlistę “Odkryj w tym tygodniu”, która na podstawie najczęściej słuchanych przez nas utworów, dobiera kompozycje zbliżone do naszego gustu. Wielu z nas lubi czasem trochę powspominać, a jak wiadomo najwięcej wspomnień pochodzi z okresu wakacyjnego. Twórcy Spotify postanowili wykorzystać ten fakt i stworzyć kolejną, genialną playlistę.

“Muzyka odgrywa ważną rolę w życiu ludzi, a my zawsze szukamy sposobów na dopasowanie piosenek – starych i nowych – do chwil w Twoim życiu. ‘Letnie muzyczne wspomnienia’ ma za zadanie wzbudzić nostalgię, przypominając Ci o piosenkach, które miały dla Ciebie podczas ubiegłych wakacji.” – Ajay Kalia, Senior Product Owner for Personalized Programming at Spotify

Sam korzystam ze Spotify i muszę przyznać, że tego typu rozwiązanie jest naprawdę pomocne. Dzięki playliście “Letnie muzyczne wspomnienia” miałem okazję przypomnieć sobie moje ulubione wakacyjne tracki z poprzednich lat. Tak jak na przykład poniższy remix Sama Feldta.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor