Członek duetu Dada Life wydał nowy singiel. Oryginalne i energiczne brzmienia!

17 Lis 2017

dada-life-main

Dada Life był niegdyś jednym z czołowych szwedzkich duetów w muzyce EDM.  Znani są doskonale polskim fanom za sprawą występów na m.in. Sunrise Festival, takich hitów jak “Happy Violence”, czy niegdyś granego w radiach “Born To Rage”, które doczekało się wersji z wokalem nawiązującym do naszego kraju.

Od 2016 roku zwolnili tempo z powodu choroby jednego z członków, a konkretnie Ollego Cornera. W jednym z wpisów na fanpage’u Dada Life, Szwed poinformował swoich fanów o stanie zdrowia oraz postanowił na czas nieokreślony zrezygnować z koncertów i skupić się na pracy w studiu.

Jak widać, Stefan również nie próżnuje czego efektem jest nowy kawałek. 30 października światło dzienne ujrzał debiutancki singiel “Pure Adrenaline”. Utwór jest utrzymany w klimacie Groove House z domieszką Acid House, gdzie wyraźnie zaznacza to specyficzny dźwięki dropu. Utwór przez całe wakacje był grany przez Nicky’ego Romero, dzięki czemu jeszcze wtedy nieznane “ID” wzbudziło zainteresowanie fanów muzyki klubowej.

Według mnie utwór jest jednym z najlepszych tegorocznych wydań w Spinnin’, jeśli chodzi o utwory z gatunku Electro House. Mam nadzieję, że Stefan w niedługim czasie pokażę swój kunszt artystyczny tworząc kolejne numery!

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor