Dwa nowe utwory od Steve’a Angello. Album coraz bliżej!

13 Paź 2017

steve-angello-wild-youth-album-rozdziały-news

Na początku sierpnia, Steve Angello opublikował pierwsze dwa utwory z nadchodzącego albumu pod tytułem “Almost Human”. Longplay został podzielony na trzy części, z czego pierwszą z nich było “Genesis”, które pojawiło się właśnie w wakacje. Z zaskoczenia dostajemy jednak już część drugą, która – zgodnie z planem – nazywa się “Inferno”.

Słuchacze poszukujący tanecznych doznań z pewnością nie będą zadowoleni z tego, co przygotował dla nich Szwed, który ewidentnie wybrał w klimaty bardziej mroczne, pasujące do pojęcia muzyki Synthwave. EP-ka składa się z dwóch utworów – “I Know” i “Freedom” – w tym drugim wokalnie udzielił się raper Pusha T.

Jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem tego, co stworzył Steve. Zdecydowanie słychać zmianę wizerunku, która nastąpiła już jakiś czas temu. Obecnego Angello ciężko bowiem kojarzyć z tanecznymi bangerami – do jego muzyki kierują się coraz częściej osoby szukające w muzyce “duszy”, którą osobiście znalazłem właśnie w “Inferno”. Gorąco polecam, sprawdźcie to wydawnictwo – jest to bowiem udane podsycenie apetytu przed “Paradise”, które mam nadzieję, pojawi się jeszcze w tym roku!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor