Steve Angello i Oliver Heldens poprowadzą swoje audycje w BBC Radio 1

19 Gru 2015

angello-heldens-bbc-radio-1

Dlaczego światowej sławy producenci prowadzą cotygodniowe radio show? Głównie dlatego, że chcą promować swoje najnowsze utwory, wydania z własnych labeli oraz udostępniać wartą uwagi muzykę. W ten sposób podtrzymują również zainteresowanie słuchaczy i mogą dzielić się z nimi swoimi przeżyciami. Każdy DJ/Producent ma trochę inne podejście do podcastów i nadaje im mnie lub bardziej osobisty charakter. Dobrym przykładem jest tu Don Diablo, który nie ma oporów przed bardzo osobistymi i motywującymi opowieściami.

Od przyszłego roku, do BBC Radio 1 zawitają dwie gwiazdy elektronicznej muzyki – Steve Angello i Oliver Heldens. 21 stycznia wystartują ich radio show, z czego Steve będzie grał o 22:00, a Heldens o północy. Sety będą pojawiać się w każdy trzeci czwartek miesiąca. Jest to o tyle ciekawe, że obaj producenci mogą zaprezentować wyjątkowe kawałki. Oliver otworzył swoją własną wytwórnię, a Angello jest w trakcie promocji i wydawania płyty. Myślę, że warto w styczniu zajrzeć na stronę BBC Radio 1.

“Nie ma dnia, w którym nie myślałbym o tej audycji. Jestem przygotowany na nowy rok, z nową i niesamowitą muzyką! Wybierzmy się w tę podróż 21 stycznia!” – Steve Angello

“Jestem dumny, że poprowadzę swoją własną audycję w BBC Radio 1! Mam nadzieję, że każdego miesiąca będziecie śledzić to radio show.” – Oliver Heldens

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.