Steve Angello – Nagroda od MTV za działalność charytatywną

5 Kwi 2016

steve-angello-niesamowity-wywiad-cz-2-artykuł

Steve Angello należy do wąskiego grona producentów, którzy nie tylko tworzą wartościową muzykę, ale również zachowują skromną i godną naśladowania postawę. Swego czasu tłumaczyłem obszerny wywiad z Angello, w którym Steve opisał swoje trudne dzieciństwo oraz późniejszą przygodę związaną muzyką. Tak jak wcześniej nie miałem wyrobionego zdania o Szwedzkim producencie, tak po przetłumaczeniu tego wywiadu byłem pewien, że Steve jest osobą, którą warto śledzić.

Teraz dochodzi jeszcze jeden powód, a konkretnie organizacja Size Foundation, której właścicielem jest Steve. Otrzymała ona prestiżową nagrodę MTV Chiuku, która została przyznana za dostarczenie narzędzi do nauki dla dzieci z biednych rodzin. Statuetka przyznawana jest artystom i muzykom, którzy wykorzystują swoje wpływy aby nieść pomoc potrzebującym ludziom, a wszystko to w ramach kampanii “Together We’re Important”. W zeszłym roku nagrodę otrzymał Steve Aoki.

“Jestem szczęśliwy i czuję zaszczyt otrzymując nagrodę za coś co zwykle nie jest dostrzegane. Być dostrzeżonym wiele dla nas znaczy, a wszystko co robimy, robimy aby pomóc innym. MTV dało nam rozgłos i wspólnie możemy zdziałać wiele pozytywnych rzeczy na świecie! Jeszcze raz dziękuję. Naprawdę doceniamy wsparcie!” – Steve Angello

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.