Steve Angello odpowiedział na komentarz internetowego trolla

23 Lis 2015

steve-angello-troll-facebook-news

Kilka dni temu miała miejsce premiera pierwszej części nowego albumu “Wild Youth” autorstwa Steve Angello. W jej skład wchodzą utwory “Remeber”, “Children of the Wild”, “Tiger”, “Wasted Love”, “The Ocean” i “Prisoner”. Pozostałe siedem piosenek ukaże się wraz z premierą drugiej części płyty, czyli 22 stycznia. Część fanów czuje się zawiedziona, że nie mogą od razu przesłuchać wszystkich utworów, jednak miejmy nadzieję, że taki podział tylko zaostrzy apetyt na muzykę.

Z okazji tego wydarzenia, Steve postanowił zorganizować na Facebooku popularne Q&A, czyli “Questions & Answers”. Oczywiście padło mnóstwo pytań odnośnie albumu, jak i procesu produkcji, ale nie mogło również zabraknąć standardowego elementu w postaci “internetowego trolla”. Zwykle pomija się tego typu komentarze, bo dyskusja nie przynosi nic dobrego, jednak Angello postanowił odpowiedzieć i dosadnie wyrazić swoje zdanie.

steve-angello-troll-fb

Daniel Beatty: Zapowiedź Swedish House Śmieci?

Daniel Beatty: Kocham słuchać porządnych DJ-ów, ale swedish house śmieci, to kompletne gówno! ‘Who’s gonna save the world tonight?’ hahahah jaka tandeta.

Daniel Beatty: Tak, on to niszczy od 2009 roku, niszczy to kim jest prawdziwy DJ… Obstawiam, że razem z Guettą mają się dobrze!

Steve Angello: Przynajmniej zrobiliśmy coś dobrego dla świata. Spróbuj coś zrobić ze swoim życiem, zrób coś dla ludzkości. Nie bądź bezużytecznym pionkiem… “Save The World” zebrało miliony dolarów na cele charytatywne, nawet jeśli nie lubisz tej piosenki, to tysiące bezdomnych ludzi, którzy stracili domy po huraganie “Katrina”, było wdzięcznych za pomoc. Niezależnie od tego czyli lubisz ten utwór, spróbuj spojrzeć na to z innej strony. Nie przepadam za wszystkim co jest na tym świecie, ale to nie znaczy, że tego nie rozumiem. Może zacznij od przekazania 5$ na jakiś szczytny cel, albo zacznij okazywać ludziom szacunek. Przynajmniej to możesz zrobić dla ludzkości. Spróbuj być miłym dla ludzi. Spróbuj się uśmiechać. Nie kreuj się na “niegrzecznego chłopca” na Facebooku. Wychodzisz na idiotę i Twoi znajomi będą się za Ciebie wstydzić. Weź się w garść.

Podziwiam Angello za spokój i racjonalne przedstawienie argumentów. Nie wiem czy coś to zmieni w postawie Daniela, jednak nie może on powiedzieć, że nie dostał garści cennych wskazówek na temat tego jak być lepszym człowiekiem.

https://www.youtube.com/watch?v=uYwkBTw69Qc

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.