Steve Angello domyka swoją trylogię. “Paradiso” już dostępne!

20 Lis 2017

steve_angello_teases_new_track

W ostatnich tygodniach Steve Angello zdecydowanie nie próżnuje, jeśli chodzi o promocję swojej twórczości. Całkiem niedawno informowałem Was o bardzo interesującej kampanii, promującej twórczość Szweda. A skoro jesteśmy przy twórczości…

Na koncie Steve’a są już dwie EP-ki (“Genesis” oraz “Inferno”) z trzech, mających tworzyć nowy album o nazwie “Almost Human”, jednak wszyscy czekali na dopełnienie tej trylogii. Oczekiwanie zakończyło się w ubiegłą środę, kiedy to na social mediach artysty pojawiła się informacja o premierze najnowszego utworu producenta na antenie radia Beats 1.

Dokładnie dzień po premierze, zawierająca dwa utwory EP-ka “Paradiso”, pojawiła się na rynku wydawniczym. Tym razem produkcje nieco bardziej nawiązują do twórczości Steve’a, z którą kojarzy go większość fanów. Mimo wszystko, wciąż zachowany jest specyficzny styl i sznyt, jakże charakterystyczny dla ostatnich produkcji Szweda.

Wydanie “Break Me Down” oraz “Dopamine” powinno automatycznie oznaczać ujawnienie informacji na temat albumu “Almost Human”, w skład którego wchodzić będą utwory ze wszystkich trzech EP-ek. Jednakże na ten moment informacji brak – nic nie wiadomo na temat dokładnej daty premiery (wiemy tylko o tym, że miałoby mieć to miejsce na początku 2018 roku), ani tego, czy jeszcze jakieś produkcje zostaną dodane do nadchodzącego krążka.

Tak czy inaczej, Steve Angello po raz kolejny udowodnił swoją niekwestionowaną klasę i renomę na klubowej scenie. Z drugiej strony, chyba nikt nie pogardziłby kolejną wspaniałą produkcją, pokroju “Payback”, co?

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor