Steve Angello przypomni na Tomorrowland o swoim pobocznym projekcie!

14 maja 2017

steve-angello-troll-facebook-news
Poboczne projekty są ratunkiem dla producentów muzycznych, którzy chcą eksperymentować ze swoją twórczością. W ten sposób mogą tworzyć utwory utrzymane w zupełnie innym stylu, niż ten, do którego przyzwyczaili nas na co dzień. Przykład? Proszę bardzo! Od razu na myśl nasuwa się Sander van Doorn i jego Purple Haze, Cirez D to Eric Prydz produkujący Techno i Minimal. Na taki krok zdecydował się również kiedyś Steve Angello, który już niedługo odświeży swoje alter ego.

Mało kto wie, ale szwedzka gwiazda muzyki Progressive House, ma w swoim portfolio kawałki zahaczające o Minimal House. Stworzył je pod pseudonimem Mescal Kid. Projekt ten leżał w odmętach zapomnienia, aż do ogłoszenia line-upu tegorocznej edycji Tomorrowland. Jako Mescal Kid, będzie obecny na scenie “Sexy by Nature”. Oprócz tego, pod swoim najpopularniejszym aliasem, pojawi się na scenie “STMPD RCRDS”, a także na Mainstage.

Po trudnym 2016 roku, kiedy to Steve był targany wieloma procesami sądowymi, wreszcie może wrócić w glorii i chwale. Miejmy nadzieję, że podczas swoich setów zaprezentuje kawałki z nadchodzącego wielkimi krokami albumu!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.