Steve Angello rozbudził nadzieje na powrót Swedish House Mafii?

21 Gru 2017

shm-xd-2

Na przestrzeni lat, pojawiło się kilkanaście scenariuszy i plotek związanych z prawdopodobny powrotem Swedish House Mafii. Część z nich była totalnie absurdalna, a inne całkiem realne, jednak mimo wszystko – żadna z wersji się nie sprawdziła. Przy okazji ogłoszenia line-upu Ultra Music Festival 2018, pojawiły się kolejne doniesienia, które mogą wskazywać na rychły powrót SHM.

Zanim zabije Wam szybciej serce, chcę zaznaczyć, że przesłanki są wyjątkowo wątpliwe. Być może to nadinterpretacja, a być może nie bez powodu Steve Angello zaczął obserwować na Instagramie profile Axwella i Sebastiana Ingrosso. Co jeszcze ciekawsze, chwilę wcześniej zaczął śledzić profil Pharrella Williamsa, z którym to stworzyli wspólnie przebój “One”.

Oprócz tego, profil Swedish House Mafii na Twitterze, został wyczyszczony, co również wskazuje na ruch w temacie i być może świeży start. Jeśli śledziliście ogłoszenie pierwszej fazy line-upu Ultra Music Festival, to zapewne pamiętacie zapowiedź “specjalnych gości” oraz “oczekiwania nieoczekiwanego”. Być może spełni się marzenie fanów SHM i jeśli nie na stałe, to chociaż na jedną noc, trio jeszcze raz połączy swoje siły. Skoro zakończyli projekt w Miami, to gdzie jest lepsze miejsce by go wznowić?

Źródło: facebook.com/theedmmachine

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.