Steve Angello potwierdził, że Swedish House Mafia powróci w 2019 roku!

3 Sie 2018

Najpierw przez kilka lat byliśmy świadkami przeróżnych doniesień o powrocie Swedish House Mafii, aż wreszcie trio wystąpiło podczas Ultra Music Festival 2018, ale… okazało się, że to dopiero początek zamieszania. O ile wcześniej pytanie brzmiało “czy”, o tyle po występie brzmi “na jak długo?”. Nieco światła na to zagadnienie rzucił Axwell, który podczas występu A/\I w Nowym Jorku oznajmił, że SHM ma zaplanowaną trasę koncertową na rok 2019. Teraz pojawiło się kolejne potwierdzenie i to ze strony Steve’a Angello.

W wywiadzie dla holenderskiej gazety “De Telegraaf”, Angello potwierdził, że Swedish House Mafia wystąpi na Tomorrowland 2019.

“Również  ich usłyszymy na belgijskim festiwalu Tomorrowland w 2019 roku. Są to słowa Steve’a Angello, jednego z członków grupy. ‘Tak czy siak” (nas usłyszycie – przyp. red.), skomentował dla belgijskich mediów” – De Telegraaf

Dodatkowo, Axwell /\ Ingrosso wyznali, że za rok nie zobaczymy ich na Tomorrowland co wydaje się co najmniej dziwne. Jednak może oznaczać to, że pojawią się, ale nie jako, a jako trio pod nazwą SHM. Warto również wspomnieć, że w przyszłym roku odbędzie się jubileuszowa edycja Tomorrowland, bo festiwal będzie świętował swoje 15-lecie. Czyż to nie idealna okazja, aby zaserwować fanom taką niespodziankę?

Źródło: telegraaf.nl

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.