Steve Angello – Wild Youth (Album) | 20.11.2015

19 Wrz 2015

steve-angello-wild-youth-zapowiedz

Gdy na początku 2013 roku Steve Angello zapowiedział swój nowy album, nikt nie spodziewał się, że we wrześniu dwa lata później nadal będziemy czekać na premierę. Z każdą kolejną datą wydania, rosły oczekiwania wobec krążka. Następnie pojawiły się plotki na temat problemów z prawami autorskimi do utworów. Steve chciał wydać płytę w swoim labelu Size Records, jednak obowiązywała go umowa z wytwórnią Columbia. Prawdopodobnie to przepychanki na płaszczyźnie prawniczej spowodowały tak duże opóźnienie.

Patrząc na oficjalną datę premiery i wytwórnię, która odpowiada z album można przyjąć, że obie strony doszły do porozumienia. Krążek ma ukazać się 20 listopada i wiemy, że na pewno znajdą się na nim utwory “Wasted Love” i “Children of the Wild”. Dodatkowo ostatnio ukazał się teledysk do drugiego z tych utworów, który możecie obejrzeć w tym miejscu.

Poniżej przedstawiam Wam produkcje, które CZYSTO TEORETYCZNIE mogą się znaleźć na liście utworów nowej płyty. Są to różnego rodzaju ID i RIP-y z festiwali zaprezentowane przez Angello.

1. Steve Angello feat. Dougy Mandangi – Let Me Go (Prisoner)

2. Steve Angello, Sebastian Ingrosso & Alesso – Why Am I Doing This

3. Steve Agello, Dimitri Vegas & Like Mike – Sentido

4. Steve Angello vs. Sunnery James & Ryan Marciano – ID

5. Steve Angello – I Feel At Home

6. Steve Angello & AN21 – Last Dance

7. Steve Angello & Still Young feat. Tom Cane – Follow Me

8. Steve Angello feat. Imagine Dragons – Enough For You

9. Eric Prydz & Steve Angello – Bedtime Stories

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.