Steve Angello “Wild Youth” – Album zostanie wydany w dwóch częściach

11 Lis 2015

steve-angello-wild-youth-album-rozdziały-news

Myślałem, że już nie będę musiał zmieniać daty wydania nowego albumu od Steve Angello, a jednak! Fani, którzy od 2013 roku śledzą informacje na temat krążka, wreszcie doczekają się oficjalnego wydania, ale… nie wszystkich produkcji. Producent postanowił podzielić premierę na dwa etapy. Pierwszy z nich nastąpi 20 listopada, a drugi 22 stycznia 2016 roku. Jak łatwo się domyśleć, każdy z tych etapów będzie zawierał w sobie połowę materiału z płyty. Dodatkowo, według zapowiedzi Steve’a, ukażą się również do nich teledyski. Są to pewne informacje, ponieważ potwierdził je sam autor, podczas konferencji Web Summit, o której pisałem wczoraj.

“Mam fajne pomysły związane z promocją albumu. Zdecydowałem się, aby podzielić go na rozdziały. Zamawiając pre-order, możemy pobrać kilka utworów. Następnie udostępniony będzie pierwszy rozdział albumu, który będzie połową materiału z płyty. Wtedy zaprezentujemy sześć filmów, kolejno udostępnimy drugi rozdział i zaprezentujemy pozostałe sześć filmów.” – Steve Angello

W Sztokholmie pojawiły się oficjalne plakaty zapowiadające płytę, a na stronie Angello trwa wielki odliczanie do 20 listopada. Mam nadzieję, że to koniec niespodzianek i wreszcie będziemy mogli przesłuchać “Wild Youth”. Tym bardziej, że tracklista zapowiada się niezwykle obiecująco.

steve-angello-album-stockholm-1

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.