Steve Angello “Wild Youth” – Znamy oficjalną listę utworów z nadchodzącej płyty!

2 Lis 2015

steve-angello-wild-youth-tracklist-news

Na początku 2013 roku pojawiły się pierwsze informacje o nowej płycie Steve Angello. Data premiery była wielokrotnie przekładana, aż w końcu został ujawniony oficjalny i ostateczny termin ukazania się albumu “Wild Youth”. Mogliśmy być pewni, że krążek będzie zawierał niedawno wydane “Children Of The Wild” oraz “Wasted Love”. Reszta tracklisty pozostawała w fazie domysłów… aż do teraz. Na iTunes pojawiła się oficjalna lista utworów, które znajdą się na płycie.

Steve Angello “Wild Youth”:

1. Rebel Nation ft. Andrew Watt
2. Children Of The Wild ft. Mako
3. Tiger
4. Last Dance ft. Franz Novotny w/ AN21
5. Wasted Love ft. Dougy Mandagi
6. Stockholm Skies
7. Revolution ft. David Garza w/ Francesco Rossi
8. Prisoner ft. Gary Go w/ Saturday, Monday
9. The Ocean ft. Julia Spada
10. Someone Else ft. Dan Reynolds
11. Remember ft. The Presets
12. Stay ft. Gavin Jasper
13. …

W skład “Wild Youth” wchodzi 13 utworów. Większość mogliśmy usłyszeć podczas występów Steve Angello na największych festiwalach. Aktualnie nie wiadomo, jaki kawałek znajdzie się pod numerem 13. Warto dodać, że każdy kto zamówi album w pre-orderze, otrzyma utwór “Remember”. Myślę, że już teraz można powiedzieć, że “Wild Youth”, to jeden z głównych kandydatów do albumu roku. Płytę najlepiej opisują słowa samego autora.

“To jest muzyka elektroniczna, a nie taneczna. To próba stworzenia hybrydy całej muzyki, którą kocham, i która inspirowała mnie przez te wszystkie lata, i przekształcenia tego w melodię. Nie próbuję zrobić Pop. Wielu producentów stara się iść w kierunku EDM/Pop, a to jest coś innego. Ta płyta jest bardziej indie, melancholijna, mroczniejsza, ale nadal wielka.” – Steve Angello

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.