Steve Angello wpłacił 5 tys. dolarów na przeszczep dla małej dziewczynki

3 Lip 2015

steve_angello-crop

Codziennie wiele osób umiera zmagając się z ciężkimi chorobami. Często najbliższa rodzina szuka wszelkiej pomocy, w tym głównie finansowej. Podobny problem miał też jeden z użytkowników Instagrama o nicku “rydri”, którego córka potrzebowała pieniędzy na przeszczep wątroby. Okazał się on wielkim fanem Steve Angello, byłego członka znanej na całym świecie Swedish House Mafia. Zwrócił się on z prośbą o pomoc do Steve’ego. Gdy tylko Szwed dowiedział się, że o całej sytuacji postanowił pomóc i wpłacił na rzecz fundacji zajmującej się zbiórką pieniędzy na przeszczep – 5 tysięcy dolarów.

“Gdy Allie miała dwa miesiące zdiagnozowano u niej niedrożność dróż żółciowych wątroby. Dzieci z tą chorobą zazwyczaj nie przeżywają 2-3 lat o ile nie rozpoczną leczenia. Jej jedyną szansą na przeżycie jest przeszczep wątroby. Kaiser przeniósł Allie do Szpitala Dziecięcego LA. Została umieszczona na liście oczekujących na transplantacji wątroby. Proszę o pomóc finansowa by pokryć koszty leczenia. ” – Rydri

 

   

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.