Steve Angello wypuścił dwa utwory z nadchodzącego albumu. Coś pięknego!

5 Sie 2017

steve-angello-bbc-radio-1-news

Członek słynnej Swedish House Mafii i jeden z najbardziej znanych producentów muzyki elektronicznej – Steve Angello, to wyjątkowo ciekawa postać. Niezależnie czy prześledzimy jego karierę, czy skupimy się na życiu prywatnym, znajdziemy mnóstwo motywujących historii. Szwed zajmuje się wieloma biznesami, jednak najważniejsza jest dla niego muzyka. Dla jego fanów i ogólnie fanów elektroniki, to wspaniała wiadomość, a tym bardziej, że w drodze jest nowy album od Angello.

Płyta nazywa się “Almost Human”, a jej premierze będzie towarzyszyć trasa koncertowa. Jak wyznał sam twórca, jest ona inspirowana gospel i podobnie jak w przypadku poprzedniej płyty, tutaj również mamy do czynienia z podziałem, jednak tym razem na akty: Genesis, Inferno, i Paradise. Pierwszy z nich ukazał się na Spotify, a w jego skład wchodzą dwa utwory: “Rejoice” i “Breaking Kind”. Nie są to typowe EDM-owe kawałki, a porządna dawka elektroniki. Najlepiej przesłuchać samemu z linku poniżej:

P.S. Pojawiły się również plotki, że płyta będzie zawierać słynny utwór “Sentido” stworzony z Dimitri Vegas & Like Mike.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.