Steve Angello pracuje nad nowym albumem, który ukaże się już niedługo!

18 Gru 2016

steve-angello
Wokół Steve’a Angello dużo się dzieje i to niekoniecznie pozytywnych rzeczy. Jednak mimo wszystko, muzyka jest dla niego ważnym elementem życia i to na niej postanowił się skupić. W efekcie takiego podejścia, Steve ujawnił swoje plany na 2017 rok. Po pierwsze, zakończył swoje show “Residency” w BBC Radio 1, ta informacja zapewne nie zadowoli jego fanów. Powód? Były członek Swedish House Mafii pracuje nad nowym albumem! Na pożegnanie włączył  “Stay” z ostatniej płyty “Wild Youth”, który opowiada właśnie o rozstaniu.

Pod koniec swojego seta, pożegnał się z całą ekipą z BBC, a także ze swoimi słuchaczami. Zdradził też, że jego album jest już prawie gotowy i będzie o nim głośno w przyszłym roku.

“Zamierzam zrobić przerwę od Radio 1, ponieważ mam mnóstwo planów na 2017 rok. To chyba dobry moment, aby ogłosić, że niedługo pojawi się mój nowy album. Jest już prawie gotowy. Więc następnym razem jak się usłyszymy, będę miał Wam dużo do zaprezentowania.” – Steve Angello

Po tej informacji, jak i zapewnieniach menadżerki, możemy być pewni, że Swedish House Mafia nie powróci w 2017 roku. Fani tego szwedzkiego trio nie mogą czuć się zawiedzeni, bo Steve Angello, jak i Axwell/\Ingrosso produkują mnóstwo utworów, więc pozostaje się cieszyć, że jest dwa razy więcej muzyki!

Tutaj może usłyszeć całą audycję:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.